1 қыркүйек- алғашқы қоңырау мерекесі!

Құрметті ұстаздар, білім алушылар және ата-аналар! Жаңа оқу жылының басталуымен және Білім күнімен шын жүректен құттықтаймыз! 1 қыркүйек - алғашқы қоңырау мерекесі. Бұл білім беру процесінің барлық қатысушылары үшін есте қалатын, толқытатын және қуанышты күндердің бірі. Барлық оқушыларға табандылық пен оқуда табыс, үздік бағалар, сенімді достар, жаңа оқу жылында қызықты және ұмытылмас тілейміз!

Уважаемые педагоги, обучающиеся и родители! Примите самые искренние поздравления с началом нового учебного года и Днём знаний! 1 сентября – праздник первого звонка. Это один из самых запоминающихся, волнующих и радостных дней для всех участников образовательного процесса. Хотим пожелать всем школьникам настойчивости и успехов в учёбе, отличных оценок, верных друзей, интересной и насыщенной жизни в наступающем новом учебном году!